Geodezja Poznań, Dobry Geodeta

Os. Oświecenia 86

61-211 Poznań

Pytania i odpowiedzi

FAQ

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Zależy nam na owocnej współpracy z każdym klientem, dlatego przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie zestaw 10 najczęściej zadawanych nam pytań.

Podstawowym obszarem działania naszej firmy jest powiat poznański i powiaty ościenne. Większe zlecenia wykonujemy na terenie wielkopolski oraz całego kraju.

Wystawiamy faktury VAT lub paragony z kasy fiskalnej. Płatność za wykonaną usługę można wykonać przelewem na konto, blikiem lub gotówką w siedzibie firmy przy odbiorze zamówionej usługi.

Czas potrzebny do zrealizowania usługi uzależniony jest od jej rodzaju i zakresu prac, jakie musimy wykonać. Mapy do celów projektowych oraz inwentaryzacje są gotowe najczęściej w 3 do 5 tygodni od momentu przyjęcia zlecenia.

Wytyczenia budynków, pomiary inwentaryzacyjne oraz inne prace niewymagające złożenia dokumentów do urzędu jesteśmy w stanie wykonać w ciągu kilku dni.

Mapa do celów projektowych nie ma daty ważności. Jest ważna tak długo, jak długo na obszarze aktualizowanym nie zaszły żadne zmiany.

Każda wykonywana przez nas usługa wyceniana jest indywidualnie na podstawie informacji uzyskanych od zleceniodawcy. Na cenę wpływa przede wszystkim rodzaj pracy, jaki musimy wykonać, czas potrzebny do jej wykonania oraz zakres wszystkich dodatkowych czynności tak, aby finalnie otrzymali Państwo satysfakcjonujący produkt.

Orientacyjne ceny za poszczególne usługi można znaleźć na naszej stronie.

Wszystkie usługi można zamówić telefonicznie lub mailowo, opisując zakres prac do wykonania lub wskazując konkretną usługę, której Państwo potrzebują.

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami lub poradami zapraszamy również do kontaktu osobistego w siedzibie firmy, gdzie możemy załatwić wszystkie kwestie formalne oraz porozmawiać w miłej, niezobowiązującej atmosferze przy kawie. Numery telefonów oraz adresy są umieszczone na stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, nasz zespół postara się odpowiedzieć na Państwa pytania i znaleźć rozwiązanie w często trudnych, geodezyjno-budowlanych problemach.

Podstawowymi informacjami niezbędnymi do wykonania usługi są przede wszystkim: zakres prac, jaki mamy wykonać oraz położenie nieruchomości, której praca dotyczy.

Informacjami uzupełniającymi są Państwa numer telefonu oraz imię i nazwisko osoby zlecającej pracę.

Ilość potrzebnych egzemplarzy mapy do celów projektowych ustalana jest w momencie przyjęcia zlecenia. Standardowo mapę do celów projektowych w wersji papierowej przygotowujemy w 6 kopiach.

Przed zakupem nieruchomości należy sprawdzić jej stan prawny oraz księgę wieczystą, a także zweryfikować przebieg granic nieruchomości, jej powierzchnię oraz ewentualne położenie istniejącego na działce budynku. Te czynności wykonuje najczęściej geodeta po przeanalizowaniu otrzymanych z urzędu dokumentów.

Do wytyczenia budynku potrzebne są projekt zagospodarowania terenu, rzut fundamentów oraz rzut parteru. Dokumenty te można dostarczyć do naszego biura lub przesłać w formie elektronicznej na adres e-mail. Na ich podstawie geodeta opracuje szkic i wykona tyczenie budynku, czy obiektu budowlanego w terenie.

Najlepszy zespół geodezyjny

W powiecie poznańskim.

Szukasz doświadczonego geodety?

Zapraszamy do kontaktu 

(+48) 737 893 680

Współpraca z geodetą

Jak wygląda współpraca z nami?

Jeśli szukasz dobrego geodety w województwie wielkopolskim to dobrze trafiłeś. Sprawdź jak współpraca z nami może być prosta. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

arrow

Zostaw kontakt

Nasz specjalista geodeta oddzwoni lub odpisze do Ciebie w ciągu 24H.

arrow

Weryfikacja zlecenia

Sprawdzimy Twoją lokalizację oraz potencjalny czas realizacji.

Realizacja usługi

Wykonamy usługę geodezyjną w umówionym wcześniej zakresie.

arrow

Weryfikacja zlecenia

Wiemy, że będziesz zadowolony. Ale z chęcią wysłuchamy Twoje uwagi.

0 +
Zadowolonych klientów
0 +
Zrealizowanych projektów
0 +
Lat doświadczenia
0 +
Geodetów w zespole
Oceń stronę page